WIADOMOŚCI DUSZPASTERSKIE

                   

20.09.2020 r. 

XXV NIEDZIELA ROKU LITURGICZNEGO

Internetowa transmisja Mszy z naszej świątyni dla osób chorych:

http://sblinternet.pl/kamery/koci-mbuch-w-bojszowach-nowych-170

1/  Dzisiejszą kolektę, złożoną do koszyków przy wychodzeniu z kościoła, przeznaczamy na Wydział Teologii UŚ.

2/ Gościmy w naszej Parafii biblistę, Księdza Prof. Józefa Kozyrę. W PONIEDZIAŁEK o godz. 19,00, w sali nr 1, nasz Gość spotyka się z Grupą Biblijną. W ramach spotkania zastanowimy się nad orędziem Apokalipsy.

3/  Także w PONIEDZIAŁEK po Mszy, w sali nr 2,  spotkanie Koła Radia Maryja.

4/ W CZWARTEK Msza szkolna o 17,30. zaś po Mszy zapraszamy chłopców, chętnych do posługi liturgicznej. Kolejny raz apelujemy o mobilizację.

5/ Po CZWARTKOWEJ Mszy modlitwa Apostolstwa Dobrej Śmierci.

6/ W gablocie zamieściliśmy porządek październikowej modlitwy różańcowej. Członków Róż i wspólnot parafialnych prosimy o zapoznanie się z „modlitewnym rozkładem jazdy”. Będzie on tez zamieszczony w kolejnej Recepcie. By ułatwić pracującym i uczącym się wiernym udział w nabożeństwach, poczynając od tego roku, będziemy je rozpoczynać o 17,30. Po ich zakończeniu Msza święta. W środy różaniec po Mszy o 7,00, zaś w niedziele o 15,30.

7/  Dziękuję Osobom, które w minionym tygodniu zadbały o czystość świątyni. W najbliższy PIĄTEK na 19,00 zapraszam Wspólnotę Logos, oraz tych Członków Diakonii św. Józefa, którzy w miniona sobotę przyjęli sakrament Bierzmowania.

8/ Po Mszy do zakrystii zgłosi się Młodzież klas ósmych, by zadeklarować udział w określonej wspólnocie (diakonii).

9/  Zachęcam do zaopatrzenia się w  nowy numer Gościa Niedzielnego.

10/ Serdecznie dziękuję za ofiary złożone na rzecz świątyni – i te przekazane w Kościele, i te przesłane na konto bankowe.

11/ Odpowiadając na usilne prośby Rodziców, od października rozpocznie się w Parafii przygotowanie dzieci do Wczesnej Komunii. Zgłoszenia tylko przez wypełnienie formularza, dostępnego w Zakrystii. Wypełnione formularze należy złożyć do 27 września.

Zapowiedzi wydarzeń:

- Jesienny cykl spotkań dla narzeczonych przed zawarciem sakramentu małżeństwa (dawne     „nauki przedślubne”) w NIEDZIELE: 11, 18 i 25 października,  godz. 18,00. Wcześniejsze zapisy nie są wymagane. Obowiązuje obecność na WSZYSKICH spotkaniach.

- Przyjmowanie intencji jubileuszowych, terminów ślubów i I rocznic śmierci na 2020 rok – PONIEDZIAŁEK, 5 października. Miejsce i forma przyjmowania zostaną ustalone.

MBUCH Kamera Online

Porządek Mszy Świętych

Msze św. niedzielne: 

8.00, 10.30, 16.00 

sobota: 17.30


Msze św. w tygodniu:  

pn, wt, czw, pt: 17.30 

śr: 7.00

Hasło roku 2019/2020

Wielka tajemnica wiary

„[…] abyście uwierzyli w Tego, którego [Bóg] posłał” (J 6, 29)


Licznik

Liczba wyświetleń strony:
148589